راهنمای پرداخت در وب سایت تبلیغاتی ادز ویترین

پرداخت به روش بانکی

جهت پرداخت به صورت بانکی مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره حسابهای زیر یا شماره کارت مورد نظر واریز نموده و سپس شماره فیش را در قسمت مربوط به درج آگهی یا ثبت بنر درج کنید .

بانک ملی شماره حساب :0306767309001 شماره کارت : 6815-4190-9975-6037 وحید امانی

بانک ملت شماره حساب : 8828979707 شماره کارت:1630-3244-3374-6104 به نام وحید امانی

بانک پارسیان  شماره حساب : 80013957077- شماره کارت : 9480 7171 0610 6221 به نام وحید امانی

پرداخت به روش اینترنتی

سایت تبلیغاتی اد ویترین، علاوه بر پرداخت بصورت حضوری در بانک و یا از طریق خودپرداز ، امکان پرداخت الکترونیکی را با همکاری بانک پارسیان بصورت آنلاین (اینترنتی)، نیز فراهم کرده است . جهت اطمینان از قرارداد ما در بانک پارسیان به روی لینک روبرو کلیک کنید  . http://www.pec.ir/Forms/EShops/EShopResultsPage.aspx?EShopCategoryId=11&EShopAddress=&EShopName=&EShopType=All

وب سایت اد ویترین طی قرارداد رسمی از مرداد ماه سال 90 با شرکت -تجارت الکترونیک پارسیان- (وابسته به بانک پارسیان) منعقد کرده است، بعنوان /پذیرنده مجازی کارت/ از امکانات پرداخت online این بانک استفاده می‌کند.

کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب از این طریق به صورت اینترنتی قابلیت پرداخت دارند.
پارسیان (کارت نقدی - هدیه - اینترنت - اعتباری) - سپهر(صادرات) - سیبا(ملی) - سامان کارت ( کارت پول - کارت خرید اینترنتی - اعتباری ) - اقتصاد نوین - کارآفرین - ملت - کشاورزی(مهرکارت) - تجارت - سرمایه - توسعه صادرات- صنعت و معدن - پاسارگاد ...

راهنمای دریافت رمز و کد اینترنتی، جهت استفاده در وب سایت بانک پارسیان در آدرس زیر قابل مشاهده می باشدhttp://www.pec.ir/Forms/Tools/learning/pass.html.
یا از طریق خود پرداز رمز 5 رقمی اینترنتی خود را دریافت کنید .
همچنین شما می‌توانید بدون داشتن حساب در بانک، با خرید کارتهای پیش پرداخت بانک پارسیان و یا کارت‌های خرید اینترنتی که در اکثر شعب آن بانک ارائه می‌شود، از خدمات پرداخت آنلاین بهره‌مند شوید.
شیوه استفاده
ابتدا ثبت نام کنید، و یا اگر قبلا ثبت نام کرده‌اید، با ایمیل و رمز عبور خود وارد سایت شوید.
درج آگهی جدید را انتخاب کنید هرکدام از انواع آگهی را که مایلید انتخاب کرده و مبلغ قابل پرداخت برای آگهی‌هایی که انتخاب کرده‌اید به صورت اتوماتیک نمایش داده می شود.
سپس به روی درج این آگهی کلیک کنید تا به صفحه نمايش پيش فاكتور وارد شويد قيمت درج شده درفاكتور معتبر مي باشد در اين مرحله دو نوع پرداخت وجود دارد  روش اول به صورت آنلاين از طريق درگاه بانك پارسيان( کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب قابلیت پرداخت دارند ) انجام مي شود و روش دوم پرداخت به صورت فيش بانكي مي باشد. در صورتی که قصد پرداخت به صورت آنلاین را دارید روش اول را انتخاب کنید و به روی دکمه پرداخت کلیک کنید لطفا صبر كنيد تا برای پرداخت وجه به وب سایت بانک پارسیان هدایت شوید.
پس از آنکه به وب سایت بانک پارسیان وارد شدید، در آنجا نام فروشنده که سایت اد ویترین می‌باشد و مبلغ پرداختی را مشاهده می‌کنید.
اطلاعات مربوط به کارت را وارد کنید و سپس تایید کنید . با تایید پرداخت، بانک دوباره شما را به وب سایت اد ویترین ارجاع می دهد و در سایت رسید دیجیتالی خود را، مشاهده می‌کنید و مبلغ شما پرداخت شده‌است. .
آگهی شما پس از تایید مدیریت به صورت ویژه در سایت ادز ویترین به نمایش در می آید.توجه داشته باشید تا زمانی که آگهی شما در سایت به نمایش در نیامده است امکان برگشت وجه شما وجود دارد لذا در صورت نمایش آگهی در سایت امکان برگشت وجه وجود ندارد .

نکات مهم در پرداخت اینترنتی

در هنگام ورود به سیستم پرداخت اینترنتی در سایت ادز ویترین لطفا ازصحت آدرس شرکت تجارت الکترونیک پارسیان اطمینان حاصل کنید.

حساب های بانکی

# نام بانک شماره حساب نام دارنده حساب
درچ آگهی در 500 سایت پکیج تبلیغاتی گسترده

گفتگوی آنلاین

ارتباط با پشتیبانی

تبلیغات بنری

لینک های تبلیغاتی

پرداخت اینترنتی

مجوزها و نماد اعتماد